אודות

יוטיוב
נגן וידאו

משרד עורכי דין שגל פודור מתמחה בטיפול בכל סוגיות המעמד בישראל מול משרדי הממשלה השונים והערכאות השיפוטיות.

בין תחומי פעילותנו: הסדרת מעמד לבני זוג זרים, הארכת אשרות לעובדים זרים, ייצוג עובדים במשמורת ומסורבי כניסה לישראל, הגשת בקשות הומניטאריות לשהייה בישראל, טיפול בבקשות של חולים סיעודיים להארכת אשרה עבור המטפל הזר, מבקשי מקלט ופליטים, תביעות עבודה בדגש על עובדים זרים, ייצוג מעסיקים בעבירות של העסקה שלא כדין וכן ייצוג בעררים בבית הדין לעררים ובעתירות בבית המשפט לעניינים מנהליים ובבג"צ.

אני פה מתוך הבנה עמוקה של המשמעות מרחיקת הלכת שיש לסוגיות המטופלות במשרדנו על חיי הלקוחות. לכן לאורך כל הטיפול אני שמה לנגד עיני את הלקוח, את ערכו כאדם שנברא בצלם, את זכותו למשפחה, לכבוד ולחירות. עבורי זה לא עוד תיק, אלא שאיפה מתמדת לצדק מתוך מחוייבות, מקצועיות ויסודיות בטיפול.

אני לא מפחדת מאתגר, ובעקביות וחשיבה מחוץ לקופסה מצליחה לסייע ללקוחותיי גם במקרים המורכבים ביותר ויותר חשוב מהכל – אני שמה את כל הלב במה שאני עושה

עו"ד דפנה שגל פודור

בוגרת תואר ראשון במשפטים במכללה למנהל, חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2014.
לאחר שירות קבע ופרוייקטים חברתיים רבים התמחתה עו"ד שגל פודור בתחום הנזיקין באחד המשרדים הגדולים בישראל.
מיום הסמכתה כעורכת דין עוסקת עו"ד שגל פודור בזכויות אדם, בדיני הכניסה לישראל, במשפט החוקתי והמנהלי ובכלל הסוגיות הקשורות בעובדים זרים בישראל.
עו"ד שגל פודור מובילה את הטיפול בלקוחות המשרד במקצועיות, יסודיות ונחישות, מתוך תשוקה וראיית האדם באשר הוא, תוך היכרות מעמיקה עם המערכות השונות, הנהלים והחוקים הרבים ותוך גיבוש אסטרטגיה אחראית כוללת ללקוחותיה. עו"ד שגל פודור בעלת נסיון רב בייצוג מול משרדי הממשלה ובערכאות השיפוטיות השונות.

תמונה לאודות.jpg22
2 layers
דילוג לתוכן